Untitled-3

تمدید دفترچه وکالتی

به اطلاع کلیه وکلای محترم میرساند، فرآیند تمدید اعتبار دفترچه‌های وکالت در سال جاری بصورت کاملاً الکترونیکی انجام می‌شود. بدین منظور موارد ذیل به اطلاع وکلای محترم میرسد:

1-     جهت پرداخت هزینه تمبر تمدید به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه نموده و بجای انتخاب تمدید 1 یا 2 ساله از گزینه "تمدید تا تاریخ مشخص" استفاده نمایید و هزینه تمدید را صرفاً تا تاریخ مشخص 99/9/30 یا 1400/9/30 پرداخت نمایید.(در صورت تمدید تا تاریخ‌های متفاوت در فرآیند تمدید شما مشکل ایجاد خواهد شد.)

2-     قبل از آغاز فرآیند تمدید میتوانید فایل ویدئویی آموزش نحوه تمدید را از اینجا مشاهده نموده و نسبت به اسکن مدارک خواسته شده اقدام و سپس به وب سایت تمدید مراجعه نمایید.

3-     پس از بارگذاری مدارک، تکمیل اطلاعات و ورود به مرحله تمدید و بارگذاری مفاصاحساب مالیاتی درخواست شما به مرکز وکلای استان ارجاع میشود تا توسط ریاست محترم هیأت مدیره مورد بررسی قرار گیرد. نتیجه تأیید و یا رد درخواست تمدید در قالب پیامک نیز به اطلاع خواهد رسید.

4-     پس از تأیید درخواست تمدید توسط هیأت مدیره، لازم است مجدداً وارد سامانه شده و نسبت به پرداخت الکترونیکی حق عضویت خود اقدام نمایید.

5-     پس از پرداخت موفقیت آمیز حق عضویت، اطلاعات تمدید حداکثر تا 72 ساعت کاری در سامانه cms قوه قضائیه ثبت میشود.

6-     وکلای محترمی که قصد تعویض دفترچه وکالت خود از پایه 2 به 1 را دارند لازم است در زمان تمدید ، اعتبار پروانه پایه 2 خود را تا یکسال تمدید نموده و در بهمن ماه جهت تبدیل دفترچه به پایه یک اقدام نمایند.

7-     مهر و امضای دفترچه وکالت توسط رئیس مرکز وکلای استان مربوطه انجام خواهد شد.

8-     به منظور حفظ نظم در انجام فرآیند تمدید برنامه زمانبندی ذیل جهت مراجعه وکلای محترم به سامانه تمدید در نظر گرفته شده است :
 

نام استان

تاریخ مراجعه به سامانه

فارس

سه شنبه 19-9-98 الی جمعه 22-9-98  (4 روز)


ورود به سامانه تمدید

واحد آمار و انفورماتیک مرکز وکلا،
کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه